KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15803229
nr 1580 3229
Michail Sjevarjov
(f. 1958), Sverige
Blomsterstilleben. Signerad. Akvarell, bildmått: 68x48 cm, yttermått inklusive ram: 83x62,5
Michail Sjevarjov, rysk-svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:10:07
13/11 23:57:29
100 kr
20/11 19:05:07
Michail Sjevarjov
Läs mer om Michail Sjevarjov